Chcesz się uczyć matmy? Zapraszam klasy 7 i 8

Od 4 września 2021 r. ruszamy z kursem online przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty. Dołączyć możesz w każdym momencie roku szkolnego! Kurs odbywa się w każdą sobotę na platformie Zoom. Widzisz mnie przy tablicy normalnie jak na filmach na YT lub na tiktoku, możesz zadać pytanie, nie ma prac domowych, nie ma ocen, nie ma sprawdzianów, nie musisz mieć włączonej kamerki. Tylko się uczymy. Moi uczniowie lubią te zajęcia i to bardzo 🙂

Od 9:30 do 11:30 lecimy z matematyką od podstaw. Wyjaśniam od zera, co po kolei się robi z ułamkami, równaniami, wyrażeniami algebraicznymi, prostymi, odcinkami, trójkątami i całą resztą działań i figur i przerobimy w rok cały materiał od początku do końca klasy siódmej. Jeśli nie ogarniasz matmy, ale chcesz zacząć rozumieć, o co w niej chodzi, to jest dobry kurs dla ciebie. W tym kursie mogą brać udział też klasy siódme, żeby utrwalić wiedzę przed kolejnym rokiem.

Od 12:00 do 14:00 będzie drugi kurs: szybszy, intensywniejszy, przeznaczony dla tych, co chcą zawalczyć o dużo punktów na egzaminie. Lubią matematykę i celują do szkół średnich z wysokimi progami. Tu w pół roku powtórzymy znakomitą większość materiału i potem będziemy trenować testy egzaminacyjne. To zdecydowanie kurs dla uczniów klas ósmych, bo będziemy przerabiać cały materiał szkoły podstawowej, również z ósmej klasy.

Każdy, kto się zapisze, może brać udział w obu odsłonach, niektórzy tak robią od początku, inni dopiero tuż przed egzaminem.

Warunek jest jeden: naprawdę chcesz się uczyć, a nie, że ktoś cię zmusza. Najwięcej korzyści odnoszą ci uczestnicy, którzy ze mną rozmawiają, podają rozwiązania, nawet błędne, dopytują się, jeśli czegoś nie zrozumieli, nie boją się rozmawiać. Jak już pewnie wiesz, skoro tu dotarłeś, jestem nietypowym nauczycielem: pozwalam popełniać błędy 🙂 Jeśli nie chcesz się odzywać, ale chcesz oglądać sposoby rozwiązywania zadań i w zaciszu przed kompem je będziesz rozwiązywać samodzielnie, też spoko. Ale jeśli w trakcie zajęć online grasz w Fortnite’a albo ogarniasz tiktoki, to nie ma sensu, nie blokuj miejsca innym, plizzzz!

Szczegóły co do kosztów kursu i jak się zapisać: https://lionheart.edu.pl/cennik/matematyka-klasy-7-8/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: